czerw.22

opisy gg - o wakacjach ;pp

dodano: 22 czerwca 2011 przez Aqaaa


Siemanko ! ;D Dzisiaj pierwszy dzień wakacji ! ;pp Postanowiłam dodać jeszcze raz notkę z opisami o wakacjach ;) Życzę  wszystkim miłych wakacji ;p Przepraszam  że nie było wczotraj notki , ale trochę późno wróciłam do domu (albo nie aż tak.. ) ale byłam tak zmęczona że nie miałam siły ;] Poczytajcie <3 : 

 

__________

 

Waacje napewno mam racje!

wakacje wkacje to radosny czas , soneczko ciepło grzeje fajny to czas:

 

_________

 

wakacje znowu są wakacje na pewno mam racje wakacje będą znów

 

_________

 

I znowu przyszło lato, powiedz mi co ty na to?!

 

_________

 

Wakacje są od tego by się bawić do upadłego

 

__________

 

wakacje wakacje to zielony las kwitnace akacje i słoneczny blask

 

__________

 

wakacje wakacje przyznacie mi racje:)

 

__________

 

Zima odchodzi a lato przychodzi ;)

 

__________

 

WaKaCjE jUż PaChNą AkAcJe :P:P:P

 

__________

 

Po 10 miesiącach, 2 miesiące freestylu. Niech ta idylla trwa miesięcy 6, nie 2 !

 

__________

 

Przede mną do zarwania 70 nocy =)

 

_________

 

:::::szkoła jest przyjemnoscia a ja nie mam czasu na przyjemnosci'

 

:::::::::Kocham szkołę, a co kocham to @@@ę xD''

 

Szkoła jest jak Zwykły Banan...A Wakacje to CHUIKITA!

 

No dziewczyny-w góre biusty bo idą dwa miesiące rozpustu

 

__________ PKW - Polacy Kochają Wakacje

 

__________ Szkoła jest jak kibel - chodzisz bo musisz

 

__________

 

S.Z.K.O.Ł.A-Specjalny Zakład Karno Opiekuńczy Łączący Analfabetów

 

__________

 

nareszcie wakacje <333

 

__________

 

Wakację... i ten zaciesz z przyjaciółmi... <Ach...>

 

__________

 

lato,lato wszędzie !   _________   ide na plaże, na plaże, d*pe pokarze !

 

__________

 

Brak mi sił, brak mi motywacji, ja chcę wakacji! xD   _________     Było ciepłe lato, choć czasem padało, dużo wina się piło i mało się spało... Tak zaczeła się wakacyjna przygoda, On był jeszcze młody i Ona była młoda <33   _________   Wymarzone wakacje: Polowanie z Harnasiem na Żubry w Żywcu ;P   _________   Kolejne lato, wakacje następne, kolejna dziewczyna będzie pięknie ;)   _________   Piękne wakacje już się skończyły, coś w sercu mym zmieniły...   _________   Gdy wakacje skończą się, nadal będziesz mnie kochał?   _________   Wakacje to czas odpoczynku!   __________   Życie znów piękne jest, bo wakacji nadszedł czas. Słońce, plaża na co dzień. Lato, lato, lato jest! ;)   __________   Bo właśnie w wakacje rozkręca się życie :)   __________   MOTTO NA WAKACJE: LICZY SI? CHWILA, EMOCJE I FAJNA ZABAWA!   __________ Wakacje - jedyny czas, żeby polubić szkołę. Bo ja szkołę lubię, ale tylko wtedy jak są wakacje ;)   __________   Wakacje, znów będą libacje :) Na pewno mam rację - libacje będą znów :)   __________   Ja do nieba nie chcę! Jadę bo Bułgarii! ;D

 

___________

 

Wakacje - sezon grzewczy, grube libacje   __________   :D Bo w wakacje mija czas, a nad rzeką pełen lans xD! * :*   __________   Kilka dni, czas nie krótki, nie piliśmy razem wódki, weź butelkę no i w drogę, bo doczekać się nie mogę, a że czekam tu z przymusu, przywieź kratę spirytusu!   __________   Niech WAKACJE trwaja tyle, co "Moda na Sukces" :D   __________   *W-a-K-a-C-j-E*   __________   WaKaCjE tO nAjLePsZy CzAs Na ZaBaWę... ;-) :-) :-D   __________   I tak zaczęła się wakacyjna przygoda...   __________   Lubię szkołę, ale tylko w WAKACJE!   __________   W*A*K*A*C*Y*J*N*I*E* - USTKA :)   _________   WakaCjee .! zapowiadają się suuper :) ;*   _________   Będę tańczyć, a niebo będzie mi grać   _________   Żyj bez stresu i frustracji, dziś jest pierwszy dzień WAKACJI! ;)   _________   Wakacje...znów będą libacje :D   ________   W*a*K*a*C*y*J*n*I*e*:)   _______   ~~ Hurra! Nareszcie wakacje ;) Wakacje są od tego, aby odpoczywać! ;)   _______   Wakacje, znowu są wakacje, na pewno mam rację, wakacje znowu są!   _______   WaKaCjI CzAs, WaKaCjE CzEkAjĄ Na NaS! ;P :D   _______   Idę na plażę, na plaży pupę pokażę xP :3   _______   JeSzCzE tYlKo PaRę DnI i FREE :)   _______   Wakacje, znów będą wakacje, na pewno mam rację ;-)   _______   Nadeszło w porę lato... powiedzcie, co Wy na to... :D   _______ Żyj Bez Stresu I Frustracji, Coraz Bliżej Do Wakacji! ;]'   _______   Wakacje są od tego, by pić do upadłego :)

 

_______________________

 

Mam nadzieję że chociaż niektóre z tych opisów się Wam podobają <33 Przepraszam za powtórki z poprzedniej notki ^^ (bo na pewno są ;x ) 

 

Chciałam wszystkim moim koleżanką podziękować za boskoo spędzony dzisiejszy dzień u Sylwii  (http://zycierockowej.blogspot.com/) Mam nadzieję że takich dni będzie dużo ;) Chociaż idziemy do gimnazjum i możliwe że nie będziemy razem w klasi ;[ Więc.. Wielkie podziękowania dla całej mojej klasy (Dośka , Piotrek , Kamil , Patryk , Mariusz , Ola.aa , Paulina , Jan , Magda , Daria , Aleksandra ^^ , Sylwia ;* ) oraz dla Nat.yy <33

 

Miłych wakacji dla wszystkich <33

papa x33


photo
`: Nadeszło w porę lato... powiedzcie, co Wy na to... :D` Zdjęcie pochodzi z notki opisy gg - o wakacjach ;pp


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
juhuu 24 czerwca 2011 juhuu napisała:

Masz b. fajne opisy :)
Zapraszam do mnie.