grudzień24

opisy gg - wierszyki na Boże Narodzenie ;D i życzenia ;)

dodano: 24 grudnia 2011 przez Aqaaa


Hejka . Witam was  w Wigilię :) Dzisiaj wstawię jeszcze kilka wierszyków , za powtórki przepraszam.. :D I życzenia odemnie : 

  • Życzę Wam wesołych świąt, pełnych radości. Dużo szczęścia , pomyślności oraz wielu sukcesów. 

A teraz wierszyki : 

___________________________________

 

 

Ile Tusk napsuł krwi, tyle Tobie miłych chwil. Oby PO zakończyło żywot - obyś nie miał żadnych zgryzot. By w te piękne mroźne święta nikt o PiS-ie nie pamiętał. Zdrowych i pogodnych świąt życzy ...  

 

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wielkiego obżarstwa bez tycia, aby na suto zastawionym stole niczego nie zabrakło. Wesołych Świąt!

 

 

 

Mikołaja bogatego, śniegu bielutkiego, choinki pachnącej i gwiazdki błyszczącej. Minimum stresu, maksimum miłości i tyle radości ile karp ma ości!

 

 

 

 

Idą Święta,widać gości, wydłub z karpia wszystkie ości. Powyjadaj z barszczu uszy, a gdy cię za bardzo suszy, siądź wygodnie z flachą wina i obejrzyj dziś Kewina!:] Wesołych Świąt ;)

 

 

 

Gwiazdora w kominie, Prezentów po szyje. Dwa metry choinki, Cukierków trzy skrzynki. Przed oknem bałwana, Sylwestra do rana.  

 

 

 

Wystrojonej choinki Wesolutkiej minki Gorącego serduszka Pełniutkiego brzuszka Oraz opłatka białego Z rodziną łamanego  

 

 

Cześć! Tu Św. Mikołaj! Byłeś grzeczny? Nie kradłeś? To się q... naucz bo ja Ci prezentów wiecznie przynosić nie będę!!!  

 

 

 

Błyszcząca choinka Zasiadła rodzinka Gotuje się szynka Nie mamy pingwinka!!! Upadła choinka Spaliła się szynka Zatruta rodzinka Wciąż nie ma pingwinka!!!

 

 

 

Świat wesolutkich zmartwień malutkich prezentów masę za wielką kasę SYLWESTRA bombowego a roku Nowego jeszcze lepszego

 

 

 

 

 

Dużo szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości. Nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana. A w Sylwestra siedź do rana.

 

 

 

Pod choinkę życzę Ci, by spełniły się Twe sny. I te skromne i te duże, wielka kasa i podróże. Niech udziałem Twoim będą - ślę całusy wraz z kolędą.

 

 

 

 

Widzę gości, a tam w karpiu małe ości. Świeczki dzisiaj zapalamy, i prezenty otwieramy.

 

 

 

 

W te święta magiczne - życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek, z ogromem światełek. Olbrzymich prezentów, od wesołych elfów. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.

 

 

 

 

 

Idą święta, widać gości - wydłub z karpia wszystkie ości. Powyjadaj z barszczu uszy. A gdy Cię za bardzo suszy, siądź wygodnie z flachą wina, i obejrzyj dziś Kevina.

 

 

 

 

Z okazji Świat Bożego Narodzenia, życzę Ci na stole dużo jedzenia. By ryba świetnie smakowała i kapusta pięknie się prezentowała. Choinka ślicznie świeciła i każda bombka się mieniła. Byś znalazł pod choinką prezentów moc, w tę świąteczną noc.  

 

 

Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie, prezentów ile słoń uniesie. Szczęścia większego niż Pałac Kultury, przygód ciekawszych niż szkolne lektury. Życia dłuższego niż włoskie spaghetti, snów kolorowych jak barwne konfetti. Słodyczy słodszej niż tort A przede wszystkim Wesołych Świąt!  

 

_____________________

Nie wiem jak będzie  z jutrzejszą notką, ale postaram się dodać ;)

 

Wesołych <3
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy