styczeń30

BYĆ MOŻE WIELKI POWRÓT ;)

dodano: 30 stycznia 2014 przez Aqaaa


Cześć blogerki! (i wszyscy, którzy czytają i wchodzą tu jeszcze). Jak chyba zauważyliście- nie było mnie tu od początku grudnia. Mimo, ze nie planowałam tu już nic dodawać to jednak jakoś tak miło by było móc znowu pisać te beznadziejne notki dla Was.  

Przeglądając statystyki po wejściu tu (jakąś godzine temu) zauwazyłam, że dalej jest Was tu sporo (o ile ok. 1.000- 1.500 wejść dziennie to dla Was dużo). Nie dodaje notek, a dalej ktoś to przegląda. Miło mi :) 

Z tej właśnie okazji, ze jest Was tu jeszcze troche i nie zapomnieliście o mnie- wracam. Będą nowe notki, nowe opisy na gg itd. Moze nie tak często jak były na początku ale.. Obiecuje, że sie postaram i mam nadzieje, ze to docenicie. 

No, pasowałoby wznowić jakiś kontakt ze mną, nie? Oto mój aktywny (w miare możliwości) numer gg: 47025326

Jednak, wiem jak mało osób ma teraz gg na które wchodzi postaram się załatwić jakiś inny kontakt, moze podam link do mojego facebook'a a moze ask'a- nie wiem. No, nie zanudzam Was już bo chyba za długo sie rozpisałam... 

Na podsumowanie dodam tylko, że jeśli ktoś chce jakieś opisy na gg (Wy piszcecie temat- ja w miare szybko dodaje z nim notkę) piszcie na numer podany wyżej, nawet gdy jestem 'niedostępna'. Głównie jestem na 'niewidocznym', ale na pewno odpisze. :) 

 

Powracam do Was- mam nadzieje, ze znowu spotkam tylu świetnych ludzi, których mnóstwo poznałam pisząc tu. Dziękuje. 


photo
'powitalne': ;) Zdjęcie pochodzi z notki BYĆ MOŻE WIELKI POWRÓT ;)


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy